Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"EVe finančním světě se pohybujeme od roku 1996. Jsme soukromá firma a poskytujeme svým klientům objektivní informace, konzultace a potřebné služby.

Naše objektivnost spočívá v tom, že nikomu nepodléháme, nikdo nás neřídí a svým klientům proto radíme bez jakýchkoliv tlaků. To nám umožňuje vybírat opravdu jen ty produkty, které jsou pro konkrétního člověka optimální. Svá doporučení vždy doprovázíme argumenty, fakty a čísly. Na vaše přání poskytneme také kompletní nezávislý finanční audit a vytvoříme pro Vás ucelený finanční systém produktů orientovaný výhradně na splnění Vašich životních cílů.

I když máme přístup ke všem segmentům finančního trhu, naší specializací jsou dvě oblasti. Je to oblast bydlení a oblast investic, což spolu dost souvisí, protože pořízení vlastního bydlení bývá tou největší životní investicí. Umíme svým klientům zajistit nejen potřebné finanční zdroje, ale jsme schopni zprostředkovat projektové služby, spolupráci architekta a v určitých lokalitách i kompletní výstavbu domu.

Naší vizí a posláním ale není prodávat klientům finanční produkty. Naším posláním je pomoci klientům budovat finanční nezávislost. Proto se stále více orientujeme na oblast investic. Zde vidíme největší rezervy a také největší možnosti. Jsme přesvědčeni, že tudy vede cesta k finanční nezávislosti a svobodě a k zajištění nejen všech životních potřeb, ale i ke splnění vašich přání a dlouhodobých cílů. Taková činnost si kromě důvěry vyžaduje i dlouhodobou a poctivou spolupráci.

Při práci používáme prověřené a sofistikované metody, špičkový software, spolupracujeme pouze s renomovanými a časem prověřenými společnostmi, aplikujeme mezinárodní standardy finančního plánování.

Věříme v určité hodnoty. Důsledně uplatňujeme individuální přístup, stavíme zájem klienta nad svůj vlastní. Neříkáme, co chce klient slyšet, říkáme mu, co musí vědět, jsme vždy naprosto diskrétní a transparentní. To je naše cesta k důvěře a dlouhodobé spolupráci.

RoFin investice   © 2013