Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"EInvestice

Specializujeme se na investiční poradenství a konzultace, protože v investicích vidíme bezpečný,  smysluplný   a  hodnotný nástroj k budování   finanční svobody našich klientů. Spolupracujeme s řadou renomovaných a časem  prověřených společností.  Finanční plány sestavujeme podle  mezinárodních standardů a pro jejich tvorbu využíváme podílové fondy a prověřené strategie. Důsledně uplatňujeme osvědčené investiční principy, kterým učíme i své klienty. Naší zásadou je maximální otevřenost vůči klientům. Říkáme jim, co musejí vědět, ne to, co chtějí slyšet. Respektujeme však jejich přání i jejich možnosti a poskytujeme jim potřebný servis. Budujeme s klienty dlouhodobý partnerský vztah a preferujeme jejich zájmy před svými.
Věříme, že smyslem práce dobrého finančního poradce má být něco víc, než jen prodat klientovi vhodný produkt. Pomáhat lidem stanovit si dlouhodobé cíle, pomáhat s jejich naplňováním a pracovat na budování finanční svobody – tedy nezávislosti na státu, zaměstnavateli nebo příbuzných - je pro nás životním posláním.

Staňte se investorem po boku jednoho z našich finančních poradců, začněme společně utvářet budoucnost podle Vašich představ!
V oblasti investic pracujeme jako vázaný zástupce společnosti Viktor Hostinský Investments, s.r.o., Okružní 244, Mladá Boleslav. Využíváme zkušeností této rychle rostoucí a prosperující firmy, její právní a softwarové podpory i jejích zkušeností s finančními trhy.

RoFin investice   © 2013