Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"EPojištění osob


Základní součástí pojistné ochrany osob je kvalitní životní a/nebo úrazové pojištění. Pro každého klienta hledáme individuální a optimální řešení z nabídky celého trhu v závislosti na momentální i předpokládané budoucí situaci každé rodiny.
Základním principem životního pojištění je finanční zajištění rodiny či blízkých osob pro případ tragických událostí, které jsou - bohužel - běžnou součástí života. Věnujeme proto velkou pozornost stanovení optimální pojistné částky např. pro případ smrti tak, aby spolehlivě kryla veškeré případné závazky, např. splacení hypotéky, vzdělání dětí atd. Tuto pojistnou částku umíme nastavit flexibilně v závislosti na měnící se životní i ekonomické situaci rodiny.
Na rozdíl od většiny ostatních vám nebudeme vnucovat další složkou životního pojištění a to je spoření, resp. investování za účelem vytvoření finanční rezervy. Jsme si vědomi daňových výhod, ale také víme, že investování přes investiční životní pojištění vás okrádá o spoutu peněz.

Pojištění pro případ smrti
Jedná se o základní složku pojištění. Má mnoho variant, dá se různě nastavit a proto je nezbytné se pečlivě této součásti pojištění osob věnovat. Dobré a flexibilní nastavení vám může za několik desítek let trvání pojistné smlouvy ušetřit stovky tisíc korun.

Úrazové pojištění
Toto pojištění umíme nabídnou, ale umíme také vysvětlit, proč nemá valného smyslu, i když úrazy jsou dnes neodmyslitelnou součástí našeho uspěchaného života.

Pojištění pro případ trvalých následků úrazu
Tato složka má největší význam a měla by být dostatečně vysoká. Velkou výhodou je progresivní plnění v závislosti na stupni poškození.

Pojištění denního odškodného nebo doby léčení
Díky moderní medicíně se dnes velkou část úrazů podaří vyléčit bez výrazných následků. Léčení však trvá často velmi dlouho a proto je někdy vhodné pokrýt ztrátu příjmů během tohoto období.

Pojištění invalidity
To je velmi diskutabilní věc. Pro někoho může být vhodné, pro jiného zcela na nic. Týká se většinou jen III.stupně invalidity a ten dnes v ČR získat je téměř nemožné. Protože je docela drahé, slouží většinou jako způsob, jak z klienta vytahat více peněz.

Pojištění hospitalizace
Pojištění hospitalizace zajišťuje úhradu poplatků v nemocnici ev.dalších eventualit. Pojištění zdravotní asistence vám pak pomůže zajistit přednostní přístup k vybraným specialistům i zajímavou preventivní péči. Vždy je nutné diskutovat o vhodnosti a významu pro každého klienta jednotlivě.

Pojištění nemocenské
Náhrada příjmu po dobu pracovní neschopnosti je dnes díky úsporným opatřením státu velmi nízká. Propad příjmu je zejména při delší nemoci a u vyššího příjmu velmi výrazný a pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti jej dokáže nahradit.
Pro živnostníky není státní pojištění nemocenské povinné a proto si mohou vybrat jako alternativu pojištění soukromé a získat tak mnohem vyšší denní náhradu.


RoFin investice   © 2013