Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"EFiremní pojištění

Pojištění aut
Na trhu existuje mnoho poskytovatelů pojištění vozidel, ne všichni však nabízejí kvalitní produkty. Nebezpečí pro vás spočívá především v okamžiku pojistné události. Můžete být nemile překvapeni, jak se některé pojišťovny snaží z plnění za škodu vyvléknout a nedat nic nebo alespoň co nejméně. My to víme a proto nabízíme nejen levné, ale především kvalitní produkty. Výběr je pak zcela na vás. Samozřejmostí je starost o veškerou administrativu, zelené karty a likvidaci pojistných událostí!

Povinné ručení
Víme, že každý podnikatel potřebuje levné i spolehlivé pojištění  odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení).
Pro vaši firmu nabídneme vhodné individuální i skupinové (tzv. flotilové) pojištění se sníženou administrativou a výhodnější cenou, která zahrnuje i asistenční služby.  Součástí vašeho pojištění může být  připojištění čelního skla, které patří mezi nejvíc ohrožené části vozidla.

Havarijní pojištění
Havarijní pojištění má celou řadu parametrů, které dokážeme nastavit tak, abychom pro vaše firemní auta vybrali na celém pojistném trhu ten nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou služeb, postaráme se samozřejmě i o nutnou administrativu.
Investice vložená do firemních vozidel je pro vás významná. Chceme vám proto zajistit kompletní ochranu hodnoty vašich vozidel.

Asistenční služby
To je pomoc motoristům v nouzi, tedy v případě nehody, poruchy vozidla, defektu pneumatiky, při nedostatku palivanebo při vybití baterie. Asistenční centrála zajistí i náhradí ubytování nebo v případě pojistné události v zahraničí dopravu posádky i vozidla zpět do ČR.

Pojištění nákladu
Poradíme vám, zda je pojištění nákladu vůbec pro vaši firmu vhodné a pokud ano, doporučíme nejvhodnější variantu pojištění a nastavení limitů částek v pojistné smlouvě. Pečlivě vás seznámíme s požadavky na zabezpečení proti odcizení, aby v případě škody nedošlo k tomu, že pojišťovna zamítne uhrazení škody.

Komplexní pojištění podnikatelů
Jedná se o soubor pojištění zahrnující veškeré podnikatelské aktivity, především pojištění nemovitostí, zásob, elektroniky, pojištění přerušení provozu, pojištění odpovědnosti za škodu atd. Navíc umíme tato klasická pojištění okořenit několika lahůdkami.


RoFin investice   © 2013