Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"E

TRUMPOVO ODCHÁZENÍ

Ve Spojených státech skončily ( i když de facto neskončily ) prezidentské volby a podle předpovědí zvítězil kandidát demokratů Joe Biden. Tohoto muže si představíme někdy příště, dnes bych chtěl věnovat pár slov éře Donalda Trumpa.V denním tisku i v televizi je na toto téma spousta článků a komentářů a jistě jste nějaké četli či slyšeli. Nechci nosit dříví do lesa, ale pár slov si neodpustím.

Nejvíce svět irituje jeho snaha právní cestou zvrátit výsledek voleb a jeho neschopnost a neochota uznat svou porážku. Je to přesné vyjádření jeho povahy a internet je zaplaven vtipy na toto téma. Egoismus, velikášství a naprostá absence rozumného úsudku. Média to vyjadřují slovy paranoidní megaloman,, infantilní, narcisistní člověk a podobně. Je to tak. Ale není účelem zkoumat jeho povahové rysy, to je věc psychiatrů, mě zajímají výsledky jeho působení ve funkci prezidenta.

Ač jsem jej nesnášel a jeho působení v Bílém dom...

RoFin investice   © 2013