Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"E

ZÁVĚR LISTOPADU VE ZNAMENÍ ZTRÁT

Na začátku druhé poloviny měsíce byly akciové trhy povzbuzeny zprávou o vyšší úrovni maloobchodních tržeb a další informací o růstu tržeb průmyslových firem. Přesto neodezněly obavy ze zvýšení úrokových sazeb, a tak trhy střídavě stoupaly a klesaly. Tato situace, kdy trhy byly zásobovány střídavě dobrými i horšími zprávami, přetrvávala prakticky celých čtrnáct dní a akcie byly proto jako na houpačce.
Rozdíly byly i v různých segmentech, například banky a energetika posilovaly a třeba technologické indexy oslabovaly po špatných výsledcích Microsoftu a Tesly. Technologické tituly šly do minusu i v důsledky toho, že mnozí investoři vybírali zisky z předchozího výrazného růstu.
Přetrvávají problémy se zásobováním a dopravní obslužností...

RoFin investice   © 2013