Kurzy.cz Světové trhy Dow Jones Změna {value}% Objem: {value}milKč FTSE 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč DAX Změna {value}% Objem: {value}milKč S&P 500 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq Composite Změna {value}% Objem: {value}milKč Nikkei 225 Změna {value}% Objem: {value}milKč Nasdaq 100 Změna {value}% Objem: {value}milKč Eurostoxx50 Změna {value}% Objem: {value}milKč

Jitka Doležalová
Ing. Michal Valíšek - RoFin
rodinné finance a investice


gsm: +420 603 874 359
mail: rofin-investice@seznam.cz
web: www.rofin-investice.cz
 
 
sídlo
Kamenice č.p. 63
507 05 Konecchlumí
Česká republika

GPS 50°24'45.33"N, 15°28'30.18"E

PRO PORADCE

Pokud Vás naše stránky zaujaly natolik, že uvažujete o spolupráci s naší firmou, rádi Vás navštívíme nebo pozveme k osobnímu setkání, na kterém si povíme více informací, nezbytných pro vaše rozhodování.

V tuto chvíli Vám mohu sdělit, že nebudujeme žádný multilevel, nehoníme se za body a pozicemi. Preferujeme volnost a svobodu v podnikání, ale jako samozřejmost bereme zodpovědnost, poctivost a dodržování etických norem.

Nabízíme Vám možnost budovat vlastní firmu a vlastní byznys primárně založený na příjmech z investic, jehož dlouhodobý prospěch Vám ukážeme. Vaši klienti a Vaše smlouvy s klienty zůstávají Vaše i po případném ukončení spolupráce.

Těšíme se na Váš mail nebo zavolání.

RoFin investice   © 2013